Składniki:
biszkopt z 4 jajek z tego przepisu http://cukrowapasja.blogspot.com/2013/02/cytrynka.html
Krem:
* 400 ml jogurtu naturalnego
* 3 łyżki cukru pudru
* 450 g borówek
* 2 łyżki żelatyny
Żelatynę rozpuścić w odrobinie gorącej wody. Jagody umyć i obsypać cukrem. Śmietanę ubić z cukrem i powoli potem dodawać jogurt.A na koniec wymieszać z zimną żelatyną. Wstawić do lodówki niech się lekko zsiądzie i dodać borówki.
Ostudzony biszkopt przekroić na pół i posmarować kremem z borówkami,przyłożyć górnym blatem i znów posmarować. Przechowywać w lodówce. :)

