niedziela, 1 lutego 2015

KRUCHE BABECZKI Z OWOCAMI NA ŚMIETANIE

Babeczki powstały z przypływu chwili, gdyż trzeba było na szybko przygotować coś na przyjście gości, a składniki na kruche ciasto zawsze są obecne w domu. Pierwszy raz je robiłam i stwierdzam, że jak na debiut wyszły smakowo na 5, ale trochę wizualnie gorzej :p

Oceńcie sami :p


Kruche babeczki:
* 2szkl. mąki
* 5 łyżek cukru pudru
* szczypta soli
* 200g margaryny
*1 jajko
Wszystkie składniki zagnieść i pozostawić na 30 min w zamrażalniku. Po tym czasie rozwałkować na ok 5mm i wycinać szklanką kółka. Każde kółko dopasować do foremki i dobrze przycisnąć (nie trzeba niczym smarować foremki). Piec ciasto 15min do przyrumienienia w 180-200 stopni.

Bita śmietana:
* 400ml śmietany 30%
* 5 łyżek cukru pudru
Owoce:
*winogrono
*mandarynki
*jagody.



niedziela, 11 stycznia 2015

KAWOWY PRZEKŁADANIEC HERBATNIKOWY

Ciasto to posmakowałam na święta u rodziny i chętnie sama chciałam zrobić, przepis znalazłam w książeczce
" Przepisy czytelników". Zrobiłam i co prawda pyszne jest, ale nie wygląda za "dostojnie".

Składniki:
* 1 kostka margaryny
* 5 saszetek kawy rozpuszczalnej 3w1
* niecała szkl. cukru
* 2 łyżeczki kakao i 1 dodatkowa do posypania
* kilka łyżek mleka

Margarynę ucieramy z cukrem pudrem i wsypujemy kawy. Blaszkę wykładamy papierem do pieczenia i nakładamy 1 warstwę herbatników maczanych w mleku z 1 strony, na to niewielka ilość kremu i znów herbatniki tym razem maczane z 2 stron.Czynność przekładania kontynuujemy do wyczerpania składników. Najlepiej ostatnią warstwę ciastek posmarować lekko kremem i pospać kakao-em.

środa, 24 grudnia 2014

KROKIETY Z MIĘSEM

   Jak to przyszło na święta, na stole wigilijnym nie może zabraknąć krokietów, tym razem z mięsem idealnie na 1 święto.





Jak każdy pewnie wie, krokiety to opanierowane naleśniki, w których zawinięte jest mięso.


Składniki na :

Ciasto naleśniki:
* 2 jajka
*2 szkl. mleka
* 1 szkl. wody mineralnej
* 3 szkl. mąki

Farsz:
* 500g mięsa wieprzowego
* włoszczyzna
* sól
* pieprz
* pół cebuli
* opakowanie suszonych grzybów

Panierka:
* bułka tarta
* 2 jajka
* sól
* pieprz
* przyprawy wg uznania

Przygotowanie:
Naleśniki:
Podane składniki należy zmiksować i odstawić na chwilę. Po tym czasie smażyć cienkie naleśniki na rozgrzanym oleju.

Farsz:
 Mięso dokładnie umyć i oczyścić i razem z włoszczyzną gotować w wodzie 1 godzinę. Potem odcedzić.Grzyby należy moczyć przez całą noc, a potem gotować 15 min i odcedzić. Ugotowane składniki zmielić w maszynce a na koniec doprawić do smaku.

Każdy naleśnik smarować 1 łyżką farszu, zawinąć boki, potem powoli zwinąć w rulon.

Jajka roztrzepać z przyprawami i w nich maczać krokieta a potem obtaczać w bułce tartej.Smażymy na rozgrzanym tłuszczu.

wtorek, 11 listopada 2014

DOMOWA PIZZA

Każdy uwielbia pizzę, najlepsza jest ta domowa.


Składniki:
* 250g mąki
* 150ml letniej wody
* 15g drożdży
* 5 g soli

* pieczarki
* szynka
* ser żółty
* ketchup
* kawałki kurczaka
* orygano

Drożdże rozpuścić w letniej wodzie i pozostawić do wyrosnięcia, potem dodać do maki i dosypać soli. Ugniatać 10 min i pozostawić w ciepłym miejscu na godzinę do wyrosnięcia.
Po godzinie ciasto "zbić" i rozłożyć na natłuszczonej blaszce, układać składniki wg uznania. Ja zawsze zaczynam od sosu pomidorowego ( w tym przypadku ketchup) a potem ser, a reszta jak róznie.
Piec w 190 stopniach przez 10 min.

niedziela, 9 listopada 2014

niedziela, 2 listopada 2014

CIASTO KINDER BUENO

To ciastowa wersja mojego ulubionego batonika :p





Składniki:
Ciasto
* 6 jajek
* 1 szkl. cukru
* 1szkl. oleju
* 2 szkl. mąki pszennej
* 3-4 łyżki kakao
* 2 łyżeczki proszku do pieczenia
* 1 łyżeczka sody oczyszczonej

Krem :
* 200g margaryny
* 100g mielonych orzechów laskowych
* 3/4 szkl. mleka
* 1 i 1/2 szkl. mleka w proszku
*2 łyżki miodu

* 2 batoniki kinder bueno

Białka z cukrem ubić i nie przerywając miksowania dodawać po 1 żółtku. Następnie wlać olej i chwilę ubijać. Mąkę z kakaem, proszkiem i sodą powoli dodawać do masy jajecznej. Dobrze wszystko zmiksować. Ciasto przełożyć do formy wyłożonej papierem do pieczenia i piec w 180 stopniach przez 40 min. Po wystudzeniu przekroić na 2 blaty.
Margarynę rozpuścić, a gdy wystygnie dodać orzechy, mleka i miód. 2/3 masy użyć do wyłożenia ciasta , resztę wykorzystać na wierzch placka.
SMACZNEGO!













W orzechowym raju 3

niedziela, 12 października 2014

MAKARON CARBONARA

  Jest to jeden z moich ulubionych sposobów na makaron, bo można go zrobić w każdej chwili i nie wymaga za dużo składników.

Składniki:
*2 jajka
* 1 duża śmietana 12%
* pół serka topionego śmietankowego
* garść startego sera żółtego
* sól, pieprz, kucharek
* 1,5 szt. kabanosa
* makaron spagetti

Makaron gotujemy wg przepisu na opakowaniu, kabanosy pokroić i podsmażyć na odrobinie oleju.
Gdy makaron się ugotuje wraz z kabanosem wrzucamy do wiekszego garnka.
Sos: wbijamy 2 jajka do miseczki, wlewamy śmietanę, serki i przyprawiamy do smaku i dokładnie mieszamy.
Sos wlewamy do garnka z makaronem i mieszamy aby jajka się nie ścięły za mocno.
Podawać posypane szczypiorkiem.